12-ti měsíční GOLD XBOX LIVE Kompatibilní pouze pro USA Live účty !!! Co je služba Xbox LIVE? Xbox 360 umí víc než jen přehrávat hry jako obyčejná konzole. Připojte vaší konzoli k internetu a otevře se vám zcela nové centrum zábavy a možností dalšího obsahu. Díky zabudovanému WiFi je připojení k internetu velmi jednoduché, ale postačí vám i klasický ethernetový kabel. Vytvořte si tzv. účet Microsoft a vstupte do unikátního světa plného zábavy, her a nekonečného multimediálního obsahu. CO JE XBOX... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

12-ti měsíční GOLD XBOX LIVE
Kompatibilní pouze pro USA Live účty !!!

Co je služba Xbox LIVE?
Xbox 360 umí víc než jen přehrávat hry jako obyčejná konzole. Připojte vaší konzoli k internetu a otevře se vám zcela nové centrum zábavy a možností dalšího obsahu. Díky zabudovanému WiFi je připojení k internetu velmi jednoduché, ale postačí vám i klasický ethernetový kabel. Vytvořte si tzv. účet Microsoft a vstupte do unikátního světa plného zábavy, her a nekonečného multimediálního obsahu.

CO JE XBOX LIVE video

VÍCE NA XBOX.CZ (http://www.xbox.com/cs-CZ/LIVE?xr=shellnav) nebo prolink na implementované minisites Live

Zlaté členství Xbox LIVE vám nabízí:

- Každých 14 dní 1 hru zdarma ke stažení z Xbox Live díky nabídce Games with Gold (http://www.xbox.com/cs-CZ/Live/game-with-gold) - až 104 her za rok zdarma!
- Stahování ukázek nejnovějších her zdarma, vyzkoušejte si hry ještě před tím, než si je koupíte
- Hraní her online, vyzvěte někoho ze svých přátel nebo kohokoliv z více než 48 milionů hráčů na sportovní utkání nebo na závodní okruh
- Pohodlné nakupování her a herních dodatků přímo ve vaší konzoli
- Jedinečné slevy a speciální nabídky her a herních dodatků
- Ovládání konzole přes váš chytrý telefon, tablet nebo počítač díky aplikaci Smartglass. (aplikace je dostupná pro systémy Windows, iOS a Android) Zároveň si můžete vytvořit sekundární obrazovku konzole na zařízeních platformy Windows.
- Streamování z vašeho PC, propojte vás počítač nebo tablet s Windows 8 a 8.1 a streamujte filmy, hudbu nebo obrázky přímo do vaší konzole (stačí mít obě zařízení na stejné Wifi síti) – žádné kabely ani USB disky
- Cloudové uložiště vašich her umožňuje přístup ke hrám a vašemu profilu z jakékoliv konzole Xbox
- Jedinečné aplikace které udělají z vaší konzole centrum zábavy a z vaší televize smart TV – surfování na internetu, cloud, sportovní utkání a video obsahy
- Práce s postavičkou představující vaší postavu ve hrách tzv. Avatary

Dostupné aplikace (http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-live-status) ve službě Xbox Live
Youtube – sledujte širokou nabídku originálních videí ze služby YouTube.
Internet Explorer - Prohlížení Internetu na televizní obrazovce pomocí aplikace Internet Explorer pro Xbox. Aplikace Xbox SmartGlass spuštěná v telefonu nebo tabletu navíc rozšíří toto ovládání o další funkce.
Onedrive - OneDrive je prostor pro ukládání souborů, k nimž pak můžete získat přístup prakticky z jakéhokoli zařízení. S aplikací OneDrive pro Xbox můžete na televizoru snadno prohlížet fotografie a sledovat videa. Také můžete přehrávat prezentace a prohlížet fotografie a videa, které s vámi někdo sdílí.
Eurosport player – umožňuje sledování přenosů a pořadů jedné z největších sportovních stanic v HD kvalitě.
NHL Gamecenter - nejlepší způsob, jak můžete využívat službu NHL GameCenter Live. Umožňuje sledovat živé přenosy, záznamy a sestřihy v rozlišení HD toho nejlepšího z NHL.
NBA Gametime - Už vám neunikne ani jeden koš. Díky aplikaci NBA Game Time pro službu Xbox 360 můžete sledovat své oblíbené hráče i týmy NBA.
Deezer – poslouchejte více než 30 milionů písniček, propojte váš účet a seznamy skladeb z jiných zařízení a pouštějte je přímo z vaší konzole, již žádné extra přehrávače
Red Bull TV - filmy, pořady, videoklipy a programy této stanice plné extrémních sportů jsou pro zlaté členy zdarma
A mnoho dalších jedinečných aplikací naleznete na xbox.cz (http://support.xbox.com/cs-CZ/browse/xbox-360/apps)

Účet Microsoft na Xbox Live
Účet Microsoft představuje účet, kterým se můžete přihlašovat do všech zařízení společnosti Microsoft, ať již jde o váš počítač či tablet s Windows 8, mobilní telefon Windows, službu Skype nebo konzoli Xbox 360. Pokud účet ještě nemáte, můžete si ho vytvořit v jakémkoliv z výše zmíněných zařízení nebo na webových stránkách. (https://login.live.com/). Pro přihlášení do účtu můžete použít jakoukoliv emailovou adresu.

Aktivace zlatého členství na Xbox Live
Ke službě Xbox Live se můžete připojit buď ve vaší konzoli nebo na stránkách www.xbox.cz
Zakupte zlaté členství Xbox Live
Na webu: Přejděte na webovou stránku www.xbox.cz / přihlašte se s vaším účtem Microsoft / sekce Xbox Live / Použít kód / Vyplatit a zadejte kód, který získáte při nákupu
V konzoli Xbox 360: Přihlašte se s vaším účtem Microsoft / v hlavním menu přejděte do sekce Settings / Redeem code / zadejte kód, který získáte při nákupu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Microsoft
Typ kupónu časové
Platforma Xbox
Typ předplatného Xbox Live