Náhradní náplň pro elektrický difuzér do zásuvky ARIA od italského výrobce Millefiori. Lahvičku s náplní jednoduše zacvakněte do základny difuzéru ARIA a užívejte si další týdny provonění. Náplň má obsah 20 ml a vystačí k provonění interiéru po dobu 6 - 8 týdnů. Magnolia Blossom & Wood - Květy magnólie a dřevo: Jako příjemný dámský parfém pro moderní a aktivní ženy, tak působí kombinace květinového aroma magnólie s ovocnými tóny bergamotu a jablka. Lehce zemité aroma santalového dřeva v základu... Celý popis

Koupit za 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Náhradní náplň pro elektrický difuzér do zásuvky ARIA od italského výrobce Millefiori. Lahvičku s náplní jednoduše zacvakněte do základny difuzéru ARIA a užívejte si další týdny provonění. Náplň má obsah 20 ml a vystačí k provonění interiéru po dobu 6 - 8 týdnů.
Magnolia Blossom & Wood - Květy magnólie a dřevo:
Jako příjemný dámský parfém pro moderní a aktivní ženy, tak působí kombinace květinového aroma magnólie s ovocnými tóny bergamotu a jablka. Lehce zemité aroma santalového dřeva v základu se rozvine až po chvíli a parfému s květinově ovocným charakterem dodá hřejivou tečku.

- Charakter vůně: květinová
- Hlava: bergamot, jablko a zelené tóny
- Srdce: magnólie, růže a fialka
- Základ: pačuli, ambra a santalové dřevo
Vlastnosti:

- Kolekce: náplň Aria
- Doba provonění: až 2 měsíce
- Objem: 20 ml
Zobrazit více

Parametry

Značka Yankee Candle
Objem 20 ml

Podobné produkty