Náplň s interiérovým parfémem do aroma difuzéru s tyčinkami (nejsou součástí balení) italského výrobce Millefiori. Při změně náplně stačí prázdnou nádobu difuzéru vypláchnout teplou vodou a vložit nové tyčinky. Pro optimální rozptýlení vůně použijte originální tyčinky Millefiori. Volcanic Purple (Fialová láva) Elegantní, luxusní a šarmantní vůně, ve které jsou jako v květinovém buketu obsaženy živé tóny hlavy bergamotu, hrušky a maliny. Vonné tóny evokované rafinovanou směsí pačuli s bílým pižmem... Celý popis

Koupit za 430 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Náplň s interiérovým parfémem do aroma difuzéru s tyčinkami (nejsou součástí balení) italského výrobce Millefiori. Při změně náplně stačí prázdnou nádobu difuzéru vypláchnout teplou vodou a vložit nové tyčinky. Pro optimální rozptýlení vůně použijte originální tyčinky Millefiori.

Volcanic Purple (Fialová láva)

Elegantní, luxusní a šarmantní vůně, ve které jsou jako v květinovém buketu obsaženy živé tóny hlavy bergamotu, hrušky a maliny. Vonné tóny evokované rafinovanou směsí pačuli s bílým pižmem a kašmírem příjemně doplňuje růžová pivoňka.

Hlava – bergamot, hruška a malina
Srdce – durman, růže a růžová pivoňka
Základ – pačuli, kašmír a bílé pižmo

Vlastnosti

- náplň s interiérovým parfémem italského výrobce Millefiori

- vůně inspirovaná jednoduchostí a čistotou přírody z kolekce Milano

- určena do aroma difuzéru s tyčinkami

- použijte originální tyčinky Millefiori Milano

- dostupná v objemech 250 ml a 500 ml

- náhradní tyčinky nejsou součástí balení

Obohatit život vůněmi, dodat prostředí styl a pomoci vám vytvořit atmosféru, ve které se budete cítit uvolnění a sami sebou. To je poslání proslulé italské značky Millefiori®, jejíž název znamená 1000 květů a nabízí široký výběr bytových vůní v mnoha provedeních s elegantním designem. Millefiori® věnuje také pozornost kvalitě a výběru vonných esencí, které mají výhradně evropský původ a vyrábí se ve Francii a Itálii.
Zobrazit více

Parametry

Značka Millefiori
Objem 250 ml

Podobné produkty