Inovativní technologie Air Wick Active Fresh je první neaerosolový osvěžovač vzduchu a jeho složení je čistě na vodní bázi. Při vývoji také nebyli použity ftaláty, hnací plyny či jiná přidaná barviva. Náplň je pak umístěna v obalu obsahujícím 50 % recyklovaného plastu. Výměna za pár minut Můžete říct sbohem zdlouhavé a náročné výměně náplní ve vašem osvěžovači. Přístroj jednoduše otevřete, vyjmete starou náplň a vložíte novou. Celý proces je během několika minut hotový a díky přehlednému manuálu... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Inovativní technologie

Air Wick Active Fresh je první neaerosolový osvěžovač vzduchu a jeho složení je čistě na vodní bázi. Při vývoji také nebyli použity ftaláty, hnací plyny či jiná přidaná barviva. Náplň je pak umístěna v obalu obsahujícím 50 % recyklovaného plastu.

Výměna za pár minut

Můžete říct sbohem zdlouhavé a náročné výměně náplní ve vašem osvěžovači. Přístroj jednoduše otevřete, vyjmete starou náplň a vložíte novou. Celý proces je během několika minut hotový a díky přehlednému manuálu i snadný.

Přírodní receptura

Jemná vůně jasmínových květů vás přenese do exotických krajin. Díky moderním technologiím je osvěžovač až z 95 % tvořen složkami přírodního původu. Navíc obsahuje esenciální oleje. Pro větší efektivnost je celá receptura obohacena o molekuly odstraňující nepříjemné pachy.

Dlouhotrvající vůně

S použitím moderních technologií se podařilo, že si vůni Air Wick můžete vychutnat na jednu náplň až 70 dní v kuse. Součástí balení jsou pak i baterie - přístroj tak není nutné připojovat do elektřiny.

Air Wick: záruka kvality

Společnost Air Wick je na trhu již od roku 1943, kdy v USA představila své první vonné výrobky. Postupně expandovala i do Evropy a nyní si její výrobky můžete zakoupit až v 60 zemích světa. S Air Wick se vaše domácnost stane oázou klidu a pohody.
Zobrazit více

Parametry

Značka Air Wick
Objem 228 ml
Druh náplně

Podobné produkty