OXYGEN -Kyslík Osvěžující vůně, kterou charakterizují balzámové tóny a vůně citrónové kůry a jehličí. Je jako ranní procházka v chladném lese, povzbudivá a plná vitality. Vrchol: šeřík, citrón a borovice. Srdce: bourbon pelargónie, mořské řasy, kardamon, hřebíček, fialka, hyacint a černý rybíz. Základ: pižmo, ambra a slad. Po vyprchání vůně z difuzéru stačí lahvičku vypláchnout teplou vodou a nalít novou náplň. Můžete také vyměnit tyčinky za nové (máme je samostatně také v nabídce), zvláště... Celý popis

Koupit za 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

OXYGEN -Kyslík

Osvěžující vůně, kterou charakterizují balzámové tóny a vůně citrónové kůry a jehličí. Je jako ranní procházka v chladném lese, povzbudivá a plná vitality. Vrchol: šeřík, citrón a borovice.

Srdce: bourbon pelargónie, mořské řasy, kardamon, hřebíček, fialka, hyacint a černý rybíz.

Základ: pižmo, ambra a slad.

Po vyprchání vůně z difuzéru stačí lahvičku vypláchnout teplou vodou a nalít novou náplň. Můžete také vyměnit tyčinky za nové (máme je samostatně také v nabídce), zvláště pokud si pořídíte náhradní náplň v jiné vůni, než byla původní. Náhradní náplně nejsou určeny k naplnění bytových sprejů Millefiori.
Zobrazit více

Parametry

Značka Millefiori
Objem 250 ml

Podobné produkty