Šetrné vlhčené ubrousky Nobby pro psy a kočky. S jemnou vůní broskví. Obzvláště jemné díky vitamínu E a extraktu AloeVera. Ubrousky jsou vhodné pro hygienu psů, koček a štěňat. Rychle a šetrně očistí srst, tlapky, kůži, slabiny a další části těla. Použitelné i v citlivých oblastech (oči a uši). Jejich použití je zcela bezpečné. Jsou ideálním pomocníkem při cestování. Balení: 15 ks, rozměr ubrousku: 20 x 15 cm Návod na použití: Nepoužívejte stejný ubrousek na oči i na uši; po použití vyhoďte.... Celý popis

Koupit za 20 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Šetrné vlhčené ubrousky Nobby pro psy a kočky. S jemnou vůní broskví. Obzvláště jemné díky vitamínu E a extraktu AloeVera.

Ubrousky jsou vhodné pro hygienu psů, koček a štěňat. Rychle a šetrně očistí srst, tlapky, kůži, slabiny a další části těla. Použitelné i v citlivých oblastech (oči a uši). Jejich použití je zcela bezpečné.

Jsou ideálním pomocníkem při cestování.

Balení:
15 ks, rozměr ubrousku: 20 x 15 cm

Návod na použití:

Nepoužívejte stejný ubrousek na oči i na uši; po použití vyhoďte. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců

Upozornění:

Chraňte před světlem a jakýmkoliv zdrojem tepla. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý ubrousek nepatří do WC. Datum výroby uvedené na obalu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby