PlayStation Plus 1 měsíc

99 %
(10 hodnocení)

Klič je možné aktivovat na účet na kterém již není aktivní žádné členství. Pokud máte aktivní členství, karta aktivovat nepůjde a budete muset vyčkat než Vám vyprší. Kartu je možné použít pouze s českým PlayStation Network účtem. PlayStation Plus 30 dní je předplacená členská karta ze systému Playstation od společnosti Sony. Díky této kartě hráč získá členství na jeden měsíc a bude moct čerpat výhody o jakých se mu nesnilo. Všechny konzole, jedno členství. Zní to úžasně a je to úžasné. Pakliže... Celý popis

Koupit za 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klič je možné aktivovat na účet na kterém již není aktivní žádné členství. Pokud máte aktivní členství, karta aktivovat nepůjde a budete muset vyčkat než Vám vyprší. Kartu je možné použít pouze s českým PlayStation Network účtem.

PlayStation Plus 30 dní je předplacená členská karta ze systému Playstation od společnosti Sony. Díky této kartě hráč získá členství na jeden měsíc a bude moct čerpat výhody o jakých se mu nesnilo.

Všechny konzole, jedno členství. Zní to úžasně a je to úžasné. Pakliže hráč vlastní PS5, PS4, PS3 nebo dokonce i PS Vita, stačí mu pouze jedno členství. Díky může hráč získat hry zdarma, celkově až 60 her ročně. Tedy dvě hry na každou konzoli měsíčně. Díky tomuto členství získá hráč i exkluzivní slevy na hry v Playstation store. Což znamená další ušetřené hráčovy peníze. Hlavním bonusem je však možnost hrát online proti ostatním hráčům, což neskutečně vylepší herní zážitek!
Zobrazit více

Bazarové nabídky