Prosperplast Sud na dešťovou vodu WALLYCAN, cihla, 270l Jedinečný tvar a struktura nádrže WALLYCAN napodobuje ručně vyráběnou starořeckou hliněnou nádobu.  Specifikace: Horní otvor s krytem: Nádrž je vybavena praktickým horním otvorem s krytem, který usnadňuje plnění nádrže a zároveň chrání vodu před nečistotami. Předznačené body pro okapové svody: Na nádrži jsou předznačeny body pro možné připojení na okapové svody, což usnadňuje instalaci. Příslušenství k napojení na okapové svody najdete v kategorii... Celý popis

Koupit za 1 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Prosperplast Sud na dešťovou vodu WALLYCAN, cihla, 270l
Jedinečný tvar a struktura nádrže WALLYCAN napodobuje ručně vyráběnou starořeckou hliněnou nádobu. 
Specifikace:

Horní otvor s krytem: Nádrž je vybavena praktickým horním otvorem s krytem, který usnadňuje plnění nádrže a zároveň chrání vodu před nečistotami.

Předznačené body pro okapové svody: Na nádrži jsou předznačeny body pro možné připojení na okapové svody, což usnadňuje instalaci. Příslušenství k napojení na okapové svody najdete v kategorii Příslušenství k sudům.

Závitové otvory pro výpustná ventilnebo nebo hadici: Dva závitové otvory s průměrem 2,4 cm umožňují snadné připojení ventilů nebo zahradní hadice. Tyto otvory jsou od výrobce vybaveny sudovými ucpávkami. Upozorňujeme, že součásní nádrže není výpustný ventil - ten naleznete zde.

 
Technické parametry:

Objem: 270 litrů
Rozměr sudu:

délka 73,1 cm
šířka 60,2 cm
výška 127,8 cm

Hmotnost: 6000 g
Barva: Cihla
Materiál: Plast

 
Balení obsahuje: 

Nádoba na vodu WALLYCAN 270 L v barvě cihla
Vrchní víko k sudu
2 x sudové ucpávky

Upozornění: 
Součásní nádrže není výpustný ventil - ten naleznete zde.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 270 l
Materiál plastové
Barva červené
Tvar oválné