Rebel Fast Wheels PRO

0 %
(0 hodnocení)

Fast Wheels PRO Do školy, do práce, na nákupy ... Bez ohledu na to, kam jdete, buďte ekologičtí a vyměňte své auto na elektrický skútr Fast Wheels PRO ještě dnes! Toto zařízení je vybaveno 250 W motorem a má dva režimy - komfortní a sportovní - a umožňuje vám zrychlit na 30 km/h. Přesvědčte se sami, jak je to pohodlné! Maximální zatížení Koloběžka Fast Wheels přinese spoustu zábavy z jízdy všem bez ohledu na věk! Maximální zatížení zařízení je 120 kg, takže bude skvělým zdrojem zábavy... Celý popis

Koupit za 10 337 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Fast Wheels PRO

Do školy, do práce, na nákupy ... Bez ohledu na to, kam jdete, buďte ekologičtí a vyměňte své auto na elektrický skútr Fast Wheels PRO ještě dnes!
Toto zařízení je vybaveno 250 W motorem a má dva režimy - komfortní a sportovní - a umožňuje vám zrychlit na 30 km/h. Přesvědčte se sami, jak je to pohodlné!

Maximální zatížení

Koloběžka Fast Wheels přinese spoustu zábavy z jízdy všem bez ohledu na věk!
Maximální zatížení zařízení je 120 kg, takže bude skvělým zdrojem zábavy nejen pro děti.

Dvojitá světla

Fast Wheels PRO není jen vysoký jízdní komfort, ale také bezpečnost.
Díky dvěma světlometům - na přední a zadní straně zařízení - budete při jízdě na skútru, i po setmění, na silnici vždy dobře viditelní.

Kotoučová brzda

Koloběžka Fast Wheels PRO je vybavena manuální kotoučovou brzdou, díky které nemusíte při zastavení sundávat nohu z plošiny. Další výhodou takové brzdy oproti tradiční nožní brzdě je nižší opotřebení kol.

Extra vybavení

Fast Wheels PRO má zabudovaný měřič rychlosti a indikátor baterie, který se automaticky zapne při spuštění skútru. Pro zvýšení pohodlí a bezpečnosti při řízení je na volantu také místo pro zvonek.

Vyhrazená aplikace

Pro koloběžku Fast Wheels PRO byla vytvořena speciální aplikace REBEL Fastwheels PRO, která obsahuje řadu užitečných funkcí. Díky ní můžete nejen zkontrolovat aktuální rychlost, ale můžete také zadat její limit nebo nastavit tempomat.
Aplikace navíc vypočítá odhadovanou vzdálenost, kterou na baterii urazíte.

Skládací konstrukce

Koloběžka Fast Wheels PRO se extrémně snadno skladuje a přepravuje.
Díky skládací struktuře je velmi prostorově úsporná.
Navíc má stojan, díky kterému můžete skútr pohodlně zaparkovat, kamkoli chcete.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rebel
Výkon 250 W
Hmotnost 7.2 kg
Nosnost 100 kg
Max. rychlost 23 km/h
Dojezd 8 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 2000 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty