Rebelhorn Rio

86 %
(12 hodnocení)

Moto boty REBELHORN Rio nabízí vysoký stupeň pohodlí a bezpečí. Vnitřní část boty je vyrobena z komfortního materiálu, který dokáže regulovat teplotu. Nazouvání je snadné, protože jsou boty opatřeny dvěma zipy pro větší pohodlí. Velkou výhodou jsou antibakteriální vložky, které pohlcují nepříjemné pachy a dále prodyšná membrána HIPORA, která pomáhá udržovat nohu stále v suchu. Moto boty REBELHORN Rio jsou voděodolné, nepřekvapí Vás proto ani nepříznivé počasí. Boty disponují reflexními prvky pro... Celý popis

Koupit za 2 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Moto boty REBELHORN Rio nabízí vysoký stupeň pohodlí a bezpečí. Vnitřní část boty je vyrobena z komfortního materiálu, který dokáže regulovat teplotu. Nazouvání je snadné, protože jsou boty opatřeny dvěma zipy pro větší pohodlí. Velkou výhodou jsou antibakteriální vložky, které pohlcují nepříjemné pachy a dále prodyšná membrána HIPORA, která pomáhá udržovat nohu stále v suchu.

Moto boty REBELHORN Rio jsou voděodolné, nepřekvapí Vás proto ani nepříznivé počasí. Boty disponují reflexními prvky pro lepší viditelnost ve ztížených světelných podmínkách. Bezpečnost je dále zajištěna zabudovaným chráničem kotníku, který chrání nohu při nárazu. Příjemným prvkem je vyztužená část boty, která se nachází v úrovni pod řadičkou. Moto boty REBELHORN Rio disponují protiskluzovou a olejivzdornou podrážkou, která výrazně snižuje riziko sjíždění boty ze stupačky. Technický popis:

komfortní materiál
dokážou regulovat teplotu
snadné nazouvání
dva zipy
antibakteriální vložky
prodyšná membrána HIPORA
voděodolné
reflexní prvky
zabudovaná ochrana kotníku
vyztužená část pod řadičkou
protiskluzová a olejivzdorná podrážka
materiál: kůže potažená PU 

Tabulka velikostí bot Rebelhorn

EU evropské číslování
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

Délka stélky (mm)
235
242
249
256
263
270
277
284
291
298
305
312
319

Jak správně pečovat o moto oblečení se dozvíte v našem rádci. Barva černá. Velikost 43. Materiál kůže.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rebelhorn
Typ silniční / turistické
Zapínání zip
Výška bot střední - nad kotník
Nepromokavé ano
Zesílení v oblasti řazení ano
Reflexní prvky ano

Podobné produkty