Set běžky Salomon R6 Combi + vázání Salomon Prolink Pro Combi 21/22 Kvalitní set běžek Salomon R6 Combi a vázání Salomon Prolink Pro Combi, které je možné používat jak na klasiku, tak na skate. Běžky mají jádro Densolite 2000, které jim dodává potřebnou pevnost a tuhost. Díky skluznici G2 lyže skvěle jedou. Vázání je na běžkách již namontované a je určené pouze pro boty s podešví Prolink NNN. Parametry:  jádro Densolite 2000 skluznice G2 předbroušená skluznice šíře 45/45/45 mm vázání Salomon... Celý popis

Koupit za 4 092 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Set běžky Salomon R6 Combi + vázání Salomon Prolink Pro Combi 21/22

Kvalitní set běžek Salomon R6 Combi a vázání Salomon Prolink Pro Combi, které je možné používat jak na klasiku, tak na skate. Běžky mají jádro Densolite 2000, které jim dodává potřebnou pevnost a tuhost. Díky skluznici G2 lyže skvěle jedou. Vázání je na běžkách již namontované a je určené pouze pro boty s podešví Prolink NNN.

Parametry: 

jádro Densolite 2000
skluznice G2
předbroušená skluznice
šíře 45/45/45 mm
vázání Salomon Prolink Pro Combi
flexe vázání 100
jedna hrazda NNN systém

Vázání je na lyžích již namontované.

Máte obavy z přepravy? S námi se bát nemusíte. Běžky balíme do pevné krabice, která spolehlivě ochrání zboží před poškozením. Zásilka je navíc opatřena výstražnou etiketou "KŘEHKÉ".
Zobrazit více

Bazarové nabídky