Shimano RD-M781 XT

85 %
(4 hodnocení)

Přehazovačka Shimano XT RD-M781 SHADOW 10 ti rychlostní Nové řešení mechanismu zadního měniče Shimano SHADOW je určeno pro ještě agresivnější jízdy. Jeho super nízké provedení přináší mnohé výhody. Zadní měnič, díky nízkému profilu a principu jediného napínání nepřichází, v extrémních jízdních situacích, do kontaktu se zadní vidlicí. Přináší klidný chod a bezhlučnost. technologie Shadow = zmenšený design profilu snižuje možnost poškození měniče nárazem do předmětu na cestě zmenšený profil... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Přehazovačka Shimano XT RD-M781 SHADOW 10 ti rychlostní

Nové řešení mechanismu zadního měniče Shimano SHADOW je určeno pro ještě agresivnější jízdy. Jeho super nízké provedení přináší mnohé výhody. Zadní měnič, díky nízkému profilu a principu jediného napínání nepřichází, v extrémních jízdních situacích, do kontaktu se zadní vidlicí. Přináší klidný chod a bezhlučnost.

technologie Shadow = zmenšený design profilu snižuje možnost poškození měniče nárazem do předmětu na cestě
zmenšený profil a jednotažná konstrukce předcházejí zaseknutí řetězu vlivem nárazu za drsných jízdních podmínek
přímé vedení lanka redukuje tření a možnost jeho přetržení
silnější zpětné uvolnění pro větší pocit ostrosti řazení
rozsah napínání: 43z (SGS)
hmotnost:  234g (SGS)

 

SGS rozsah 43z, tento typ ramínka je schopen při správné délce řetězu napnout řetěz při jakémkoliv zařazeném převodu tak, že nebude prověšen.
GS rozsah 35z, s tímto typem ramínka dochází při kombinaci zařazení nejmenšího převodníku na klikách (22z) a pastorků 11-20z na kazetě k prověšení řetězu. GS ramínko doporučujeme především zkušenějším cyklistům a profesionálům.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shimano
Ramínko střední - GS
Hmotnost 225 g

Podobné produkty