Sonett sprej na skvrny 100 ml

93 %
(22 hodnocení)

Sprej na skvrny - S organickým panamarindem - Pro jemné tkaniny z vlny a hedvábí - Účinný proti skvrnám od ovoce, kakaa, kuličkových per, tuků atd. - 100% biologicky rozložitelný   Specifikace produktu: Výsledkem kombinace organického panamarindového extraktu a cukrové povrchově aktivní látky je vysoce účinný a zároveň šetrný prostředek k odstraňování skvrn, který je také ideální pro citlivé textilie, vlnu a hedvábí.   Použití: Účinný proti skvrnám od ovoce, kakaa, kuličkových per, tuků... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sprej na skvrny

- S organickým panamarindem

- Pro jemné tkaniny z vlny a hedvábí

- Účinný proti skvrnám od ovoce, kakaa, kuličkových per, tuků atd.

- 100% biologicky rozložitelný

 

Specifikace produktu:

Výsledkem kombinace organického panamarindového extraktu a cukrové povrchově aktivní látky je vysoce účinný a zároveň šetrný prostředek k odstraňování skvrn, který je také ideální pro citlivé textilie, vlnu a hedvábí.

 

Použití:

Účinný proti skvrnám od ovoce, kakaa, kuličkových per, tuků atd., Vhodný také pro citlivé textilie.

 

Aplikace a dávkování:

Pro ošetření skvrn: Také pro citlivé textilie vyrobené z vlny a hedvábí (v případě potřeby zkontrolujte stálost barev na skryté ploše). Skvrnu překryjte savým domácím papírem, nastříkejte sprej na skvrny zblízka a nechte působit přibližně 30 sekund, důkladně setřete savým papírem shora - nemažte. Nový papír navlhčete vodou, položte suchý papír pod něj a znovu dobře otřete.

Předběžná úprava prádla: Postříkejte skvrnu zblízka a nechte působit asi 10 minut, poté ji vložte přímo do pračky.

 

Původ a vlastnosti složek:

Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové povrchově aktivní látky. Organická kůra Panamy pochází z certifikovaného pěstitelského projektu v Chile a díky obsahu saponinu doplňuje schopnost cukrového tenzidu odstraňovat skvrny.

 

Biodegradace:

Při výrobě cukrových povrchově aktivních látek se z rostlinných surovin extrahují části škrobu, cukru a tuku, ale jejich přirozená struktura je zachována v plném rozsahu. Pro mikroorganismy je proto relativně snadné rozložit tyto povrchově aktivní látky velmi rychle a úplně na 100%. Cukrová povrchově aktivní látka je podle OECD považována za snadno biologicky rozložitelnou.

 

Prohlášení o výrobku:

Cukrová povrchově aktivní látka 5–15%

Plantl. Alkohol (ethanol) 5–15%

Rostlinný glycerin

z kontrolovaného ekologického pěstování 1–5%

Extrakt z panamarindu z certifikovaného ekologického pěstování 1–5%

Citrát
Zobrazit více

Parametry

Značka Sonett
Objem 0.1 l
Hmotnost 120 g
Výrobce Sonett