Omezuje doprovodné příznaky průjmu, jako jsou bolest břicha a křeče. Přírodní látka tanát želatiny vytváří na střevní sliznici ochranný film. Chrání jí tak před toxiny a neutralizuje zánětlivé procesy ve střevě. Podporuje rychlejší odchod škodlivých látek z těla. Tyndalizovaná probiotika obnovují epiteliální bariéru a podporují obnovu přirozené střevní mikroflóry. Působí na všechny typy průjmu bez ohledu na jejich příčinu. Neovlivňuje vstřebávání jiných léků. Dobře přijímaný nejmenšími dětmi díky... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Omezuje doprovodné příznaky průjmu, jako jsou bolest břicha a křeče. Přírodní látka tanát želatiny vytváří na střevní sliznici ochranný film. Chrání jí tak před toxiny a neutralizuje zánětlivé procesy ve střevě. Podporuje rychlejší odchod škodlivých látek z těla. Tyndalizovaná probiotika obnovují epiteliální bariéru a podporují obnovu přirozené střevní mikroflóry. Působí na všechny typy průjmu bez ohledu na jejich příčinu. Neovlivňuje vstřebávání jiných léků. Dobře přijímaný nejmenšími dětmi díky chuti. Vhodné pro děti od narození.
Dávkování: Děti mladší než 3 roky užívají 1 sáček každých 6 hodin d vymizení příznaků. Děti ve věku od 3 do 14 let užívají 1-2 sáčky každých 6 hodin do vymizení příznaků.Přimíchejte do kojeneckého mléka, polotekuté stravy či nápoje (přesnídávky, banánu, ...) dle věku dítěte.
Složení: Obsahuje tanát želatiny 250 mg a tyndalizovaná probiotika 12 mg.
Zobrazit více

Parametry

Značka Tasectan
Výrobce Novintethical
Forma produktu gely
Vhodné pro děti od od narození
Objem 50 ml