Tierra Verde kartáč na zeleninu je praktický a vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Na jeho výrobu bylo použito PEFC certifikované dřevo. Kartáč disponuje dvěma druhy štětinek - světlé a tmavé, drsnější - pro jemnější čištění zeleniny. Přírodní kartáč sedne příjemně do ruky a jeho používání neprodukujete žádný extra odpad. Kartáč poté stačí jednoduše hodit do kompostu nebo spálit v krbu či kamnech. Tento produkt si oblíbí ten, kdo má jako prioritu číslo jedna maximální udržitelnost. 100% přírodní... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tierra Verde kartáč na zeleninu je praktický a vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Na jeho výrobu bylo použito PEFC certifikované dřevo. Kartáč disponuje dvěma druhy štětinek - světlé a tmavé, drsnější - pro jemnější čištění zeleniny.

Přírodní kartáč sedne příjemně do ruky a jeho používání neprodukujete žádný extra odpad. Kartáč poté stačí jednoduše hodit do kompostu nebo spálit v krbu či kamnech.

Tento produktsi oblíbí ten, kdo má jako prioritu číslo jedna maximální udržitelnost. 100% přírodní kartáč se vyrovná každé běžně používané umělohmotné drátěnce nebo kartáčku se syntetickými vlákny.

Chcete, aby vám tento výrobek vydržel co nejdéle? Pak vám doporučujeme jej nechat důkladně vyschnout po každém použití.

Rozměry: délka - 13,5 cm, šířka - 5 cm.

PEFC certifikát zaručuje, že dřevo, které bylo použito na výrobu tohoto kartáčku, se vzalo z udržitelného hospodářství. Při produkci tohoto dřeva byly dodrženy ty nejpřísnější sociální, bezpečnostní a etické podmínky.

Proč používat produkt Tierra Verde Přírodní kartáč na čištění zeleniny?

100% přírodní a certifikované složení
zero waste výrobek
kompostovatelný

Složení produktu

certifikované PEFC dřevo, štětiny z agáve a palmy cukrové

Balení obsahuje

1 ks přírodního kartáče na čištění zeleniny s vlákny z agáve a palmy cukrové

Upozornění

Prosíme o kompostování obalu po použití.Pokud vás 100% přírodní kartáč na zeleninu zaujal, můžeme vám nabídnout i jiné výrobky z kategorie Drogerie. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Tierra Verde.

Všeobecné informace

Výrobce:
Tierra Verde

Zařazení produktu:
Drogerie

Balení obsahuje:
1 ks přírodního kartáče na čištění zeleniny s vlákny z palmy a agáve

Určeno pro:
-

Certifikáty:
PEFC

Složení balení:
kompostovatelný obal

Původní název produktu:
Dřevěný kartáč na zeleninu (1ks)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tierra Verde