You2Toys Get Hard

82 %
(19 hodnocení)

Sada 3 kvalitních erekčních Get professional Hard ve třech různých velikostech. Všechny s kuličkami pro lepší stimulaci penisu. Jsou vyrobené z příjemného, vodotěsného materiálu, vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou bez aroma a zápachu, netoxické a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Hygienicky snadno omyvatelné pod tekoucí vodou. Mohou pomoci zlepšit a zvýšit erekci v penisu. Erekční kroužek navlékněte před pohlavním stykem až ke kořenu penisu. Vhodné pro jakoukoli velikost. V tělovém provedení.... Celý popis

Koupit za 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada 3 kvalitních erekčních Get professional Hard ve třech různých velikostech. Všechny s kuličkami pro lepší stimulaci penisu. Jsou vyrobené z příjemného, vodotěsného materiálu, vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou bez aroma a zápachu, netoxické a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Hygienicky snadno omyvatelné pod tekoucí vodou. Mohou pomoci zlepšit a zvýšit erekci v penisu. Erekční kroužek navlékněte před pohlavním stykem až ke kořenu penisu. Vhodné pro jakoukoli velikost. V tělovém provedení. Lze použít s lubrikačními gely.
Vyrobeno v Německu.

Maximální vnitřní průměr: 1,5 cm, 2 a 2,3 cm
Materiál: TPE

Použití:
Erekční kroužek je erotická pomůcka, která vytváří umělou zábranu odtoku žilní krve, čímž dochází ke zvýšenému plnění topořivých tělísek a ke zlepšení nebo zvýšení erekce. Kroužek by měl vždy umožňovat určitý (snížený) průchod krve, aby nedošlo k jejímu úplnému zadržení a poškození tkání. Aby se topořivá tělesa mohla naplnit krví, musí být dostatečný přísun krve tepnami (tepny musí být dobře průchodné), a musí fungovat i uzavírací žilní mechanizmus, který umožní částečné uzavření odtoku krve z topořivých těles během erekce. Zároveň však při erekci musí určitý průtok krve topořivým tělesem přetrvávat, jinak by se ke tkáním nedostávalo dost kyslíku. Dochází k ní v okamžiku, kdy v míšním kontrolním centru dojde k překročení prahové excitační úrovně podnětu. Impuls je vyslán do cévní pleteně penisu. V důsledku rozšíření tepen a zúžení žil dojde k naplnění houbovitých (kavernózních) tělísek a erekci. Mechanismus erekce je ovládán centrem v bederní části míchy, přičemž již spuštěný erekční reflex není dále vůlí ovladatelný. K sexuálnímu vzrušení muže stačí zrakový, hmatový, sluchový či čichový podnět, ale i samotná myšlenka. K dosažení erekce je potřeba přivést do topořivých tělísek 100-140 ml krve. Erekční kroužek navlékněte buď ke kořenu penisu nebo až za varlata. V případě jakýchkoli potíží ihned sejměte a poraďte se o používání se svým lékařem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce You2Toys
Průměr 4 cm
Materiál tpr
Typ erekční kroužky