Zfish Royal 5 Season

97 %
(25 hodnocení)

Spací Pytel Zfish Sleeping Bag Royal 5 Season + Taška ZDARMA! Spací pytel Zfish Sleeping Bag Royal 5 Season patří mezi špičkové produkty ve své třídě a nabízí vynikající poměr mezi výkonem a cenou. Je jedním z nejlepších výrobků na trhu. Jako vnitřní materiál byl zvolen oblíbený a příjemný mikrofleece "peach skin," který poskytuje příjemné teplo. Tepelná thermo izolace v pytlu je dosažena použitím dutých vláken. Tumfem v rukávu spacího pytle Royale 5 season je vnější materiál Quattro-tex®, který... Celý popis

Koupit za 2 124 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Spací Pytel Zfish Sleeping Bag Royal 5 Season + Taška ZDARMA!
Spací pytel Zfish Sleeping Bag Royal 5 Season patří mezi špičkové produkty ve své třídě a nabízí vynikající poměr mezi výkonem a cenou. Je jedním z nejlepších výrobků na trhu.
Jako vnitřní materiál byl zvolen oblíbený a příjemný mikrofleece "peach skin," který poskytuje příjemné teplo. Tepelná thermo izolace v pytlu je dosažena použitím dutých vláken.
Tumfem v rukávu spacího pytle Royale 5 season je vnější materiál Quattro-tex®, který doplňuje izolační vlastnosti o neméně důležitou ochranu proti vlhkosti. Quattro-tex® materiál nepouští vlhkost dovnitř, ale naopak je prodyšný zevniř směrem ven. Díky této vlastnosti je zajištěný odvod par, které se při spánku z těla uvolňují. Složení všech použitých materiálů tedy zajišťuje luxus při spaní v přírodě při všech ročních obdobích.
S tímto spacím pytlem si můžete dlouhé chvíle na rybách krátit pohodlným surfováním na mobilu/tabletu tak, že pouze vystrčíte ruce připravenými otvory na zip, které jsou určené právě k tomuto účelu. Dále můžete využít vnější kapsu na uložení telefonu a vnitřní kapsu na uložení osobních dokladů a nebo elektronických zařízení či baterií do fotoaparátu, které by v zimě neměly prochladnout, aby neztrácely svojí kapacitu.
Parametry spacího pytle Zfish Sleeping Bag Royal 5 Season

Celoroční použití
Kombinace materiálů mikro fleece / duté vlákno / Quattro-tex®
Praktické otvory pro vysunutí rukou
Vnitřní kapsa na zip + vnější kapsa na mobil
Rozměry spacího pytle: 220 x 100 cm
Tepelný komfort do -20 °C
Stahovací popruh k upevnění k lehátku

AKCE: Přepravní taška v hodnotě 499,-Kč zcela ZDARMA!

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Z-fish
Tvar dekové
Spojovatelnost ne
Extrémní teplota -20 °C
Sezónní určení celoroční
Určení unisex
Spacáky pro dva ne
Vnitřní materiál Quattro-tex®
Druh náplně syntetické
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty