Atomic Savor Amid 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Helma Atomic Savor AMID poskytuje až o 40 % vyšší ochranu proti nárazu než průmyslové standardy – díky Atomic Multi-directional Impact Deflector (AMID) a dvoudílnému ABS Hard Shell. Vaše pohodlí je založeno na výškově nastavitelném 360° Fit systému a vycpávkách Atomic Live Fit, které se okamžitě přizpůsobí vaší hlavě. 360° Fit System - nastavitelný systém, který umožňuje helmu nastavit nejen na velikost hlavy, ale i na její tvar. Nastavení lze provést ve velkém rozsahu, takže je 100% přizpůsobitelná... Celý popis

Koupit za 3 352 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Helma Atomic Savor AMID poskytuje až o 40 % vyšší ochranu proti nárazu než průmyslové standardy – díky Atomic Multi-directional Impact Deflector (AMID) a dvoudílnému ABS Hard Shell. Vaše pohodlí je založeno na výškově nastavitelném 360° Fit systému a vycpávkách Atomic Live Fit, které se okamžitě přizpůsobí vaší hlavě. 360° Fit System - nastavitelný systém, který umožňuje helmu nastavit nejen na velikost hlavy, ale i na její tvar. Nastavení lze provést ve velkém rozsahu, takže je 100% přizpůsobitelná konkrétnímu uživateli.

Unikátní bezpečnostní technologie Holo Core tvaru podobného "kartónu na vejce" vytváří prodlouženou zónu pro maximalizaci tlumení nárazů. Helma je skvěle odvětrávaná díky ventilaci Active Aircon Venting. Praktické jsou odnímatelné ušní polstry, které jsou kompatibilní se sluchátky. Vnitřní vložka je odnímatelná a omyvatelná. Skvělá je také odnímatelná podšívka 3M X-Static, kterou můžete po sundání také vyprat. Kolekce Savor AMID představuje kombinaci bezpečí, nízké hmotnosti a zajímavého designu. Lyžujte s úsměvem!

Hmotnost helmy je 490 gramů pro velikost "S".

Helma splňuje normu ASTM F 2040 / CE EN 1077:2007
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Modelová řada 2022 / 2023