Uvex HLMT 600 visor 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařská helma se štítem s mimořádně odolnou Hardshell konstrukcí. Použitím této konstrukční metody vznikl prostor pro integraci aktivního větracího systému. Vzduch proudí uzavíratelnými větracími otvory ve vnějším plášti a prochází kanály ve vnitřním plášti, čímž vytváří vyváženou vnitřní klima v celé přilbě. Pomocí nastavitelného 3D IAS fit systému lze nastavit velikost helmy do šířky i do výšky tak, aby pevně a pohodlně držela na hlavě. Zrcadlový štít s kategorií filtru s2 je vhodný do poloblační... Celý popis

Koupit za 6 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyžařská helma se štítem s mimořádně odolnou Hardshell konstrukcí. Použitím této konstrukční metody vznikl prostor pro integraci aktivního větracího systému. Vzduch proudí uzavíratelnými větracími otvory ve vnějším plášti a prochází kanály ve vnitřním plášti, čímž vytváří vyváženou vnitřní klima v celé přilbě. Pomocí nastavitelného 3D IAS fit systému lze nastavit velikost helmy do šířky i do výšky tak, aby pevně a pohodlně držela na hlavě.
Zrcadlový štít s kategorií filtru s2 je vhodný do poloblační počasí a propouští 19 až 43% slunečního světla. Samozřejmostí je 100% ochrana před UV zářením. Pomocí monomatic systému lze jednoduše a rychle zapnout popruhy přilby jednou rukou.
 
Hardshell:Přilba sestává z tvrdého vnějšího pláště a vnitřní EPS vrstvy. Efektivní bezpečnostní kombinace dělá přilbu odolnou proti vnějším nárazům a vnitřní vrstva je tlumí. Pro maximální bezpečnost a nejvyšší komfort.
3D IAS 3.0:Sofistikovaný 3D IAS 3.0 fit systém poskytuje optimální nastavení velikosti přilby na různé velikosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacího kolečka. Prostor uvnitř přilby se přizpůsobí na výšku i na obvod hlavy.
Removable lining:Výstelka uvex vsákne nadměrnou vlhkost, je antialergenní a snadno se dá vyjmout na vyčištění.
FAS:FAS je rychlý adaptační systém, který tvoří síť řemínků ukotvených uvnitř přilby. Umožňuje pevnější a bezpečnější držení přilby na hlavě.
Monomatic:Monomatic umožňuje pohodlné a rychlé zapnutí nebo odepnutí popruhu přilby jednoduchým stiskem tlačítka, které se dá hravě zvládnout i jednou rukou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Uvex
Určení unisex
Modelová řada 2009 / 2010
Typ lyžařské přilby
Se štítem ano