Dětská helma se štítem Uvex Rocket jr. Visor je díky hardSHELL konstrukci mimořádně odolná. Pomocí nastavitelného IAS fit systému je možné nastavit její velikost tak, aby pevně a pohodlně držela na hlavě. Zrcadlový štít s kategorií filtru 2 je vhodný do polooblačného počasí a propouští 19 až 43% slunečního světla. Samozřejmostí je 100% ochrana před UV zářením a s povrchovou úpravou proti mlžení Supravision® = pefrektní výhled při každém sjezdu. Váha přilby je 670 gramů. hardSHELL. Přilba je... Celý popis

Koupit za 3 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětská helma se štítem Uvex Rocket jr. Visor je díky hardSHELL konstrukci mimořádně odolná.

Pomocí nastavitelného IAS fit systému je možné nastavit její velikost tak, aby pevně a pohodlně držela na hlavě.

Zrcadlový štít s kategorií filtru 2 je vhodný do polooblačného počasí a propouští 19 až 43% slunečního světla. Samozřejmostí je 100% ochrana před UV zářením a s povrchovou úpravou proti mlžení Supravision® = pefrektní výhled při každém sjezdu.

Váha přilby je 670 gramů.

hardSHELL.
Přilba je z tvrdého vnějšího pláště a vnitřní EPS vrstvy. Efektivní bezpečnostní kombinace dělá přilbu odolnou proti nárazům a vnitřním vrstva je tlumí. Pro maximální bezpečnost a nejvyšší komfort.

EPS.
Ochranný materiál obsahující mikroskopické vzduchové komory, které efektivně absorbují nárazové síly při pádu. EPS vrstva je vstřikovaná přímo do vnější skořepiny přilby. Vzniká jednolitý celek, který chrání hlavu před nárazem a tlumí ho.

Supravision®.
Unikátní technologie brání zamlžování zorníku, umožňuje jeho extrémní ochranu proti poškrábání z vnější strany a nepřitržitou ochranu proti orosení zevnitř. 

3D IAS fit systém.
Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimální nastavení velikosti přilby na různé velikosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacího kolečka. Prostor uvnitř přilby se přizpůsobí na obvod hlavy.

Vent systém.
Speciálně navržené větrací otvory nasávají čerstvý vzduch a odvádí teplý vzduchu, tím se zabrání nepříjemnému hromadění nežádoucího teplace uvnitř přilby.

Monomatic.
Umožňuje pohodlné a rychlé zapnutí a odepnutí popruhu přilby jednoduchým stlačením, které hravě zvládnete jednou rukou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Uvex
Určení dětské
Se štítem ano