Krmivo Felix "So gut..." obsahuje šťavnaté kousky masa v delikátním želé a nadchne hned třikrát: vypadá jako doma připravené, lákavě voní a chutná neodolatelně. Váš čtyřnohý mazlíček vylíže misku do posledního sousta. Každá porce, balená v praktické kapsičce, kombinuje šťavnaté masové kousky s jemným želé. Krmivo Felix obsahuje vše, co kočka ke zdravému a vitálnímu životu potřebuje. Je bohaté na omega-6 mastné kyseliny, minerální látky a vitamíny. Při výrobě krmiva byly použity výhradně kvalitní... Celý popis

Koupit za 1 088 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Krmivo Felix "So gut..." obsahuje šťavnaté kousky masa v delikátním želé a nadchne hned třikrát: vypadá jako doma připravené, lákavě voní a chutná neodolatelně. Váš čtyřnohý mazlíček vylíže misku do posledního sousta. Každá porce, balená v praktické kapsičce, kombinuje šťavnaté masové kousky s jemným želé. Krmivo Felix obsahuje vše, co kočka ke zdravému a vitálnímu životu potřebuje. Je bohaté na omega-6 mastné kyseliny, minerální látky a vitamíny. Při výrobě krmiva byly použity výhradně kvalitní testované suroviny.
Jumbobalení Felix ("So gut...") kapsičky 120 x 85 g:

Samostatné krmivo pro kočky
Kompletní a vyvážené
Šťavnaté kousky v delikátním želé
S vitamíny D a E a minerálními látkami
S omega-6 mastnými kyselinami
Použití kvalitních testovaných surovin
V praktických kapsičkách

Název krmiva Felix "So gut wie es aussieht" vypovídá vše - krmivo chutná i vypadá skvěle. Čtyři chutné varianty v želé ve 120-dílném jumbobalení obohatí jídelníček Vaší kočky.
Složení:

30 x s jehněčím s příchutí zvěřiny (Maso a deriváty živočišného původu * (14 %, z toho 4 % jehněčí, 1 % zvěřina), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerály, cukr. *Kousky: 44 % masa a derivátů živočišného původu.)
30 x s hovězím v želé s rajčaty (Maso a deriváty živočišného původu * (14 %, z toho 4 % hovězí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, zelenina (0,9 % sušených rajčat, což odpovídá 11 % rajčat v želé), minerály, cukr. *Kousky: 44 % masa a derivátů živočišného původu.)
30 x s kachním v želé se špenátem (Maso a deriváty živočišného původu * (14 %, z toho 4 % kachní), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerály, cukr, zelenina (0,3 % sušeného špenátu, což odpovídá 4 % špenátu v želé). *Kousky: 44 % masa a derivátů živočišného původu.)
30 x s kuřecím v želé s mrkví (Maso a deriváty živočišného původu * (14 %, z toho 8 % kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, zelenina (0,7 % sušené mrkve, což odpovídá 8,5 % mrkve v želé), minerály, cukr. *Kousky: 44 % masa a derivátů živočišného původu.)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purina
Hmotnost 10.2 kg
Typ kousky v želé
Druh masa více druhů balení
Značka Felix
Grain Free ne
Věk kočky dospělí
Konzistence mokré
Specifika složení bez umělých barviv
Gluten Free ne
Druh balení kapsičky
Hypoalergenní ne
Barf ne
Dietní ne
Pamlsky ne
Plemeno Bengalski
Zobrazit více parametrů