Masové kapsičky pro kočky Felix Fantastic Multipack s hovězím, kuřetem, tuňákem a treskou v želé. Jsou plné zdravých dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb Vaší kočky, pokud jsou podávány podle krmného návodu. Složení - s hovězím v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry. - s kuřetem v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Masové kapsičky pro kočky Felix Fantastic Multipack s hovězím, kuřetem, tuňákem a treskou v želé. Jsou plné zdravých dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb Vaší kočky, pokud jsou podávány podle krmného návodu.

Složení

- s hovězím v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

- s kuřetem v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

- s treskou v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (treska 4 %), minerální látky, cukry.

- s tuňákem v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

Obsah balení

80 x 85 g (=6800 g)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purina
Hmotnost 7 kg
Typ kapsičky
Druh masa ryba
Značka Felix
Bezobilné ne
Kapsičky ano
Konzervy ne
Vhodné pro dospělé
Vaničky ne
Kousky ve šťávě ne
Kousky v želé ano
Určení běžná aktivita
Kvalita premiové
Zobrazit více parametrů