FELIX Fantastic je řada neodolatelných krmiv, která vypadají, voní a chutnají tak lahodně, jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura, vyrobená z kvalitních surovin, obsahuje křehké kousky v želé, aby se vaše kočka mohla do chutného kočičího krmiva pořádně zakousnout! Zároveň jsou zdrojem omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci vitamínů, aby udrželi vaši kočku plnou energie a připravenou k dovádění! Jsou plné dobrot a uspokojí 100% denních potřeb vaší kočky, když jsou podávány... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

FELIX Fantastic je řada neodolatelných krmiv, která vypadají, voní a chutnají tak lahodně, jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura, vyrobená z kvalitních surovin, obsahuje křehké kousky v želé, aby se vaše kočka mohla do chutného kočičího krmiva pořádně zakousnout! Zároveň jsou zdrojem omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci vitamínů, aby udrželi vaši kočku plnou energie a připravenou k dovádění! Jsou plné dobrot a uspokojí 100% denních potřeb vaší kočky, když jsou podávány podle krmného návodu. To není všechno! FELIX Fantastic je dostupný v široké řadě lahodných receptur ve šťavnatém želé, aby každý den uspokojil lásku vaší kočky po rozmanitosti. Opravdu chutnají tak dobře, jak vypadají! FELIX je jednoduše neodolatelný!

Složení:

S hovězím v želé: maso a výrobky živočišného původu* (14 %, z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
*kousky: 44 % masa a produktů živočišného původu.

S kuřetem v želé: maso a výrobky živočišného původu* (14 %, z toho kuře 8 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
*kousky: 44 % maso a výrobky živočišného původu.

S lososem v želé: maso a výrobky živočišného původu* (12 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (losos 4 %), minerální látky, cukry.
*kousky: 40 % maso a výrobky živočišného původu.

S tuňákem v želé: maso a výrobky živočišného původu* (12 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (tuňák 4 %), minerální látky, cukry.
*kousky: 40 % maso a výrobky živočišného původu.

Analytické složky: vlhkost: 82 %, protein: 11,5 %, obsah tuku: 2,5 %, obsah anorganických látek: 2,5 %, hrubá vláknina: 0,05 %, omega-6 mastné kyseliny: 0,4 %

Dávkování: Dospělou kočku s průměrnou hmotností (4 kg) krmte 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Uvedená krmná dávka je určena pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutno přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purina
Typ kapsičky
Značka Felix
Bezobilné ano
Kapsičky ano
Vhodné pro dospělé
Konzistence kousky v želé
Specifika složení bez konzervantů
Kousky v želé ano
Určení běžná aktivita
Kvalita premiové
Zobrazit více parametrů