Objevte barevný a kouzelný svět magnetických stavebnice. Magnetická stavebnice Magna Tiles Classic se 100 díly vám v tom hravě pomůže! Obsahuje čtverce a trojúhelníky v sytých barvách. Můžete postavit různé stavby, obrázky nebo zvířátka, a to ve 2D i 3D provedení.  Jedná se o základní sadu, ve které najdete poměrně hodně dílů, takže můžete stavět i složitější výjevy. Set můžete doplnit o další magnetické stavebnice od Magna tiles. Kombinovat můžete i s magnetickou stavebnicí Connetix Tiles nebo... Celý popis

Koupit za 3 480 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Objevte barevný a kouzelný svět magnetických stavebnice. Magnetická stavebnice Magna Tiles Classic se 100 díly vám v tom hravě pomůže! Obsahuje čtverce a trojúhelníky v sytých barvách. Můžete postavit různé stavby, obrázky nebo zvířátka, a to ve 2D i 3D provedení.  Jedná se o základní sadu, ve které najdete poměrně hodně dílů, takže můžete stavět i složitější výjevy. Set můžete doplnit o další magnetické stavebnice od Magna tiles. Kombinovat můžete i s magnetickou stavebnicí Connetix Tiles nebo MiDeer. 

Děti při hraní trénují jemnou motoriku a prostorovou představivost. Mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet nové a další stavby. Magnetické stavebnice Magna Tiles se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Jednotlivé díly jsou bezpečné, protože jsou vyrobené z potravinářského materiálu ABS. Neobsahují BPA, ftaláty ani latex. Jsou odolné, aby se daly využít venku i uvnitř. Magnetické dílky jsou průsvitné a vyznačují se živými barvami, které pochází z netoxických barev. Nevyblednou ani se jen tak nezamlží. Jako bonus jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí.

 

Magnetická stavebnice - Classic (100 ks)| Magna Tiles

- magnetická stavebnice v základní variantě se 100 díly

- kvalitní zpracování, zdravotné nezávadné

- dá se kombinovat s dalším magnetickými stavbenicemi od Magna Tiles, Connetix Tiles i MiDeer

- vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení:

- 4x velký čtverec

- 50x malý čtverec

- 20x rovnostranný trojúhelník

- 11x pravoúhlý trojúhelník

- 15x rovnoramenný trojúhelník

 

Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice

- Na našem blogu najdete různé  tipy, jak využít magnetické stavebnice.

- Tvoříme návody na konkrétní stavby, netradiční aktivity s magnetickou stavebnicí a mnoho dalšího.

- Spoustu videonávodů najdete i na našem instagramu.

 

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Magna Tiles
Věk od 3 let
Určení pro kluky
Značka Magna Tiles
Magnetické ano