Náplň s interiérovým parfémem Maison Berger Paris do aroma difuzéru s tyčinkami (nejsou součástí balení). Při změně náplně stačí prázdnou nádobu difuzéru vypláchnout teplou vodou a vložit nové tyčinky. Pro optimální rozptýlení vůně použijte originální vrbové tyčinky Maison Berger Paris. Delicate Amber (Jemná ambra) Sametově jemná vůně, která působí na nervový systém jako balzám, zmírňuje duševní únavu, uklidňuje a uvolňuje psychické napětí. Náplň je obohacena esenciálními oleji Pačuli (Pogostemon... Celý popis

Koupit za 375 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Náplň s interiérovým parfémem Maison Berger Paris do aroma difuzéru s tyčinkami (nejsou součástí balení). Při změně náplně stačí prázdnou nádobu difuzéru vypláchnout teplou vodou a vložit nové tyčinky. Pro optimální rozptýlení vůně použijte originální vrbové tyčinky Maison Berger Paris.

Delicate Amber (Jemná ambra)

Sametově jemná vůně, která působí na nervový systém jako balzám, zmírňuje duševní únavu, uklidňuje a uvolňuje psychické napětí. Náplň je obohacena esenciálními oleji Pačuli (Pogostemon Cablin), Levandule (Lavandula Officinalis) a Eukalyptus (Eucalyptus Globulus), které přispívají k hluboké relaxaci a pomáhají navodit zdravý spánek. Vůně se skvěle hodí do ložnice pro chvíle odpočinku.

Hlava – levandule a bergamot
Srdce – růže, konvalinka a bílé pižmo
Základ – vanilka, ambra a pačuli

Vlastnosti

- náplň s interiérovým parfémem Maison Berger Paris do aroma difuzéru s tyčinkami

- francouzský výrobce s vlastní produkcí od roku 1898

- vůně inspirovaná aromaterapií z kolekce Aroma

- blahodárné účinky esenciálního oleje Pačuli (Pogostemon Cablin), Levandule (Lavandula Officinalis) a Eukalyptus (Eucalyptus Globulus)

- pro optimální rozptýlení vůně použijte originální vrbové tyčinky Maison Berger Paris

Aromaterapie pro každého s kolekcí Aroma od Maison Berger Paris

Recenze vůně Aroma Dream (Hluboký spánek) v čase 14:00
Zobrazit více

Parametry

Značka Maison Berger
Objem 200 ml

Podobné produkty