Náplň s interiérovým parfémem italského výrobce Nasoterapia do aroma difuzéru s tyčinkami (nejsou součástí balení). Při změně náplně stačí prázdnou nádobu difuzéru vypláchnout teplou vodou a vložit nové tyčinky. Pro optimální rozptýlení vůně použijte originální tyčinky Nasoterapia. Maresardo (Sardinské moře) Čerstvý mořský vánek s kapkami soli se mísí se svěžím aroma myrty. Křišťálově čistá a vzdušná vůně, která vykouzlí atmosféru tyrkysového moře a nádherných pláží Sardinie. Hlava – borovicové... Celý popis

Koupit za 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Náplň s interiérovým parfémem italského výrobce Nasoterapia do aroma difuzéru s tyčinkami (nejsou součástí balení). Při změně náplně stačí prázdnou nádobu difuzéru vypláchnout teplou vodou a vložit nové tyčinky. Pro optimální rozptýlení vůně použijte originální tyčinky Nasoterapia.

Maresardo (Sardinské moře)

Čerstvý mořský vánek s kapkami soli se mísí se svěžím aroma myrty. Křišťálově čistá a vzdušná vůně, která vykouzlí atmosféru tyrkysového moře a nádherných pláží Sardinie.

Hlava – borovicové jehličí, mořská sůl a citronová kůra
Srdce – horký písek, myrta, absint, mořská sprška a levandule
Základ – vanilka, bílý mech a cedrové dřevo

Recenze vůně

"Maresardo (Sardinské moře) je autentická vůně moře, která je přesně taková jak slibuje její název. Ten pocit, když se první den letní dovolené ponoříte do mořských vln, na tváři cítíte svěží mořský vánek a mezi prsty si necháte protékat teplý a jemný písek. To vše má tato úžasná mořská vůně v sobě. V horkých letních dnech skvěle osvěží vzduch a když venku nesvítí sluníčko a je chladno, dokonale vám připomene letní dovolenou. Maresardo (Sardinské moře) je velmi podobná vůni Venetiae (Benátky) od italského výrobce Locherber Milano a určitě ji vyzkoušejte. Pokud se na cestě k moři těšíte na moment, kdy ucítíte slaný mořský vzduch, bude se vám tato vůně líbit." – Iveta

Vlastnosti

- náplň s interiérovým parfémem italského výrobce Nasoterapia

- certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA

- určeno do aroma difuzéru s tyčinkami (nejsou součástí balení)

- limitovaná edice pro podzim 2021

- použijte originální tyčinky Nasoterapia

 

Kvalita garantovaná přírodou

Italský výrobce Nasoterapia klade vysoký důraz na použití přírodních ingrediencí, kvalitních materiálů a stylový design. V širokém sortimentu Nasoterapia najdete vše k aromaterapii a provonění interiéru od oblíbených difuzérů s tyčinkami a moderních elektrických difuzérů, kvalitních vonných olejů, čistých přírodních esenciálních olejů, vonných svíček, vůní do auta, tělových olejů pro každodenní péči o pleť, náplní do katalytické lampy, parfémů do pračky, osvěžovačů vzduchu a textilií, vonných karet do prádla, inhalačních tyčinek a mnoho dalšího.

 
Zobrazit více

Parametry

Objem 250 ml

Podobné produkty