Tento práškový dezinfekční prostředek je bohatý na enzymy, které pronikají dovnitř textilních vláken a uvolňují činidla pro odstraňování skvrn, což zajišťuje dokonalé výsledky při praní jak bílého, tak i barevného prádla. Je bez obsahu chlóru a zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Účinnost je dosažena i při praní při teplotách od 20 °C. Tento prostředek je vhodný pro všechny typy textilií a je praktický, protože jej můžete použít jak pro ruční praní, tak praní v pračce.   Použití Vhondé... Celý popis

Koupit za 124 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tento práškový dezinfekční prostředek je bohatý na enzymy, které pronikají dovnitř textilních vláken a uvolňují činidla pro odstraňování skvrn, což zajišťuje dokonalé výsledky při praní jak bílého, tak i barevného prádla. Je bez obsahu chlóru a zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Účinnost je dosažena i při praní při teplotách od 20 °C. Tento prostředek je vhodný pro všechny typy textilií a je praktický, protože jej můžete použít jak pro ruční praní, tak praní v pračce.

 

Použití

Vhondé na:

- Spodní prádlo (kalhotky, ponožky, slipy, pyžamo)

- Sportovní oblečení (tepláky, trička apod).

- Kojenecké a dětské prádlo (body, bryndáky, apod).

- Bytový textil (ručníky, utěrky, povlečení, koupelnové předložky, hadry, apod).

- Prádlo nemocných osob.

- Jemné prádlo, které nesnese praní při vysoké teplotě.

- Textil, který se dostává do kontaktu se zvířecími mazlíčky.

Praní v pračce: Přidejte 2 lžičky (60 g) dezinfekčního odstraňovače skvrn Sanytol k běžnému pracímu prostředku do příslušného dávkovače a naprogramujte požadovaný prací cyklus.

Ruční praní: Nalijte do lavoru 4 l vlažné vody (20°C), přidejte běžný prací prostředek a 1 lžičku (30 g) dezinfekčního odstraňovače skvrn Sanytol. Nechejte prádlo namočené 15 minut za občasného promíchání. Nakonec vymáchejte v hojném množství vody.

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku.

 

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí. 

 

 

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P101: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

P102: Uchovávejte mimo dosah dětí.

P262: Neaplikujte do očí, nebo na pokožku. PŘI POŽITÍ : Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402.

P305+P351+P338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ : Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Zobrazit více

Parametry

Značka Sanytol
Objem 0.45 l
Hmotnost 450 g
Výrobce Marca