Legendární World of Warcraft asi není třeba představovat. Jedná se o MMORPG, které má na svědomí Blizzard Entertainment. Hráč si vytvoří postavu, zvolí frakci a je vhozen do online světa. Bez výbavy a výstroje, vše si musí obstarat sám. Toto MMORPG se těší velké popularitě, zejména díky komunitě, která je stále velmi početná. Za dobu fungování hry, již přibylo velké množství nových datadisků a trend bude pokračovat. Díky této předplacené herní kartě, získá hráč, herní čas 60 dní, na serverech World... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Legendární World of Warcraft asi není třeba představovat. Jedná se o MMORPG, které má na svědomí Blizzard Entertainment. Hráč si vytvoří postavu, zvolí frakci a je vhozen do online světa. Bez výbavy a výstroje, vše si musí obstarat sám.

Toto MMORPG se těší velké popularitě, zejména díky komunitě, která je stále velmi početná. Za dobu fungování hry, již přibylo velké množství nových datadisků a trend bude pokračovat. Díky této předplacené herní kartě, získá hráč, herní čas 60 dní, na serverech World of Warcraft. Což nahrazuje placení kreditní kartou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Activision Blizzard
Platforma Battle.net